Jaký levný sportovní kočárek?

Zodpovězené
19. črc 2022

Zdravím,

prosím o radu jaký vybrat sportovní kočárek. Máme sporťák z trojkombinace, ale je těžký a syn je na něj docela dlouhý (bude mu rok a půl). Tudíž budeme potřebovat velmi brzy jiný, který bude lehký, ale zároveň stabilní (často jezdíme autobusem) a bude zvládat i jízdu po kostkách, kterých u nás ve městě je hodně či lehčí terén u babičky na vesnici. Bohužel velmi důležité kritérium je pro mě cena. Jelikož jsem s dětmi sama a víceméně bez výživného, tak je pro mne cena velmi důležitá. Samozřejmě se vůbec nebráním kočárku z druhé ruky.

Děkuji

Ahoj,

doporučuji jednoznačně Britax B-Motion 4 Plus. Na bazaru se dá sehnat za fajn cenu a oceníš u něj hlavně extra prostornou sedačku (jednu z největších na trhu), dlouhou stříšku i slušné jízdní vlastnosti v terénu.

Podobným typem je pak i Joie Mytrax.

A doporučuji určitě modely značky Petite&Mars, jsou cenově výhodné a mají dobré jízdní vlastnosti. Konkrétně to může být Petite&Mars Street+ Air, Petite&Mars Move II Air anebo pak lehčí Petite&Mars Royal.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie