Jaký lehký, skladný sporťák na cestování, který nezruinuje rozpočet?

Zodpovězené
30. dub 2022

Pěkný den,

mám dvou a půl letou dcerku a chystáme se na dovolenou k moři. Nyní máme sporťák Britax B motion 3 plus, který je skvělý do terénu, ale už je pro nás moc těžkopádný, protože ho využíváme spíše sporadicky. Ráda bych se poohlédla po sporťáku nebo golfkách, které budou mít nosnost alespoň do 18 - 20 kg, byly skladné a hlavně lehké - spíše na městské pochůzky a taky, abychom za něj nenechali majlant🙂.

Moc děkuji za radu!
Eva

Ahoj,

z kočárků typu golfek, doporučuji ráda Baby Jogger City Tour 2. Jedná se o model, který je vhodný na cestování, ale zvládne i městský terén. Zároveň je dostatečně prostorný, má lehkou manipulaci, vyšší nosnost a kompaktní složení.

Dále doporučuji i cenově dostupnější X-Lander X-Jive a Casualplay Tour, které mají též vyšší nosnost a jsou dostatečně prostorné.

Z bazarových doporučuji i Baby Jogger City Mini Zip, který potěší velmi lehkou hmotností (cca 7 kg), skladností a má na svůj typ opravdu velké sezení i pro větší dítě.

A mezi prostornější a zároveň lehké, skladné kočárky, patří určitě i velmi oblíbený Babystyle Oyster Zero.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie