Jaký lehký kočárek do města?

Zodpovězené
1. črc 2022

Ahoj,

chtěli bychom koupit kočárek hlavně do města, který bude lehký a skladný do auta a na cestování. Nyní máme kočárek, který váží cca 12 kg. Už mám slečnu, která neposedí v kočárku, ale raději chodí. V kočárku nespinká vůbec.

Potřebuji něco lehkého, co můžu tlačit i jednou rukou. Náš rozpočet je do 3 000 Kč. Dívala jsem kočárek Momi, avšak tuto značku neznám a samozřejmě nechceme koupit chrastítko.

Jaké jsou Tvé návrhy?

Děkuji

Ahoj,

v tomto cenovém rozpočtu za nový model, mě napadá akorát Graco Breaze Lite, Kinderkraft Indy nebo Kinderkraft Cruiser. Nevýhodou je menší nosnost (15 kg).

MoMi Estelle má též nevýhodu v nižší nosnosti, pro větší děti tak nemusí stačit. Jinak patří mezi cenově dostupné kočárky pro nenáročné rodiče, kteří chtějí designový kočárek a nechtějí už moc investovat. Nižší cena je na něm znát, stejně jako na předchozích modelech, takže záleží na tom jak jsi náročná.

Pokud by sis trochu připlatila, tak mě napadá Espiro Art, který má nově 22 kg nosnost a celkově fajn provedení.

Z bazarových pak doporučuji Inglesina Sketch, Inglesina Quid nebo Cybex Eezy S+.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie