Jaký kočárek vybrat na cesty i do města?

Zodpovězené
16. dub 2022

Ahoj,

hledám lehce složitelný kočárek, který poslouží při přesunech autem. Musí být vhodný i do města. Nyní máme dvojkombinaci Britax Smile III. Když cestujeme, tak zabírá v autě dost místa.

Co bys mi poradila?

Děkuji.

Ahoj,

na podobný dotaz jsem nedávno odpovídala v této otázce v poradně. Najdeš tam tipy na kočárky, které bych doporučila i Tobě. 🙂

Konkrétně doporučuji Cybex Eezy S+², Inglesina Maior nebo Babystyle Oyster Zero.

A pokud Ti jde o jednoduché a rychlé složení, tak doporučuji i tyto dva modely, které mají funkci automatického doskládání.

Všechny kočárky jsou lehké, skladné, mají možnost úplného lehu s nastavitelnou opěrkou nohou a poradí si i s městským terénem.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie