Jaký kočárek si vybrat do bytu bez výtahu do 4. patra?

Zodpovězené
9. říj 2024

Ahoj,

hledáme lehký kočárek, jelikož v bytovce nemáme výtah a bydlíme ve 4. patře. Potřebuji kočárek, který zvládne i zimní počasí.

Náš užší výběr:

Který bys nám poradila?

Děkuji

Ahoj,

Venicci kočárky patří k těm těžším a jsou stavěny na nerovnější povrchy. Život s takovým kočárkem ve 4. patře bez výtahu by byl dost náročný. Platí to i pro kočárek Britax Smile 5Z, který nepatří k nejlehčím kočárkům na trhu a svojí robustní konstrukcí je stavěn na nestejnější terén vesnice.

Za to kočárky značky Muuvo jsou váhově o dost lehčí a zároveň i zpratnější.

Muuvo Quick Boho je určen pro rodiče, kteří se pohybují po městském povrchu a také po nerovnějších cestách vesnice. Nižší váha a snadná manipulace umožňují ovládání jednou rukou. Zaujme jednoduchým složením spolu s nasazeným sedadlem na konstrukci v jakémkoli směru. Není třeba ani hledat místo, kam kočárek opřete. Ve složeném stavu bude totiž stát přesně tam, kde jej postavíte. Prostorné perforované a výškově nastavitelné sportovní sezení patří na trhu k těm prostorově velkorysejším, je nekorýtkového typu a lze jej napolohovat do skoro naprosto rovného lehu.
👉 https://shop.modrykonik.cz/cz-czk/cs/products/m...

Podobným modelem je jedinečný kombinovaný kočárek Anex IQ. Můžete si jej přizpůsobit tomu, jak dítě roste a vybrat si ze tří různých konfigurací podle aktuálních potřeb. Je určen středně vysokým rodičům, kteří se pohybují po městském povrchu. Má lehkou, kompaktní a robustní konstrukci s výbornou manipulovatelností umožňující ovládání jednou rukou. Zaujme složením a rozložením spolu s nástavbou umístěnou na konstrukci, která se dá díky popruhu přenést na rameni. Sportovní sedátko lze napolohovat do zcela rovného lehu nebo do kolmého sedu. Ve výbavě má ​​i třetí nástavbu v podobě prostorného jízdného – tzv. buggy sedáku, které je využitelné od 6 měsíců do maximálně 22 kg váhy dítěte.
👉 https://shop.modrykonik.cz/cz-czk/cs/products/a...

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka