Jaký kočárek s vaničkou pro dubnové miminko, aby byl skladný a vešel se do kufru Suzuki Sx4?

Zodpovězené
11. říj 2024

Ahoj,

ráda bych se poradila při koupi kočárku.

Budeme mít dubnové miminko a potřebovali bychom hlavně skladný kočárek, který se po složení spolu s korbou vejde do malého kufru Suzuki Sx4. Bydlíme na vesnici. Byla bych ráda, aby zvládl i terén a občas možná les.

Kočárek bychom chtěli využívat jen cca půl roku, tedy jen vaničku, potom plánujeme koupit jen sportovní. Z tohoto důvodu bychom chtěli bazarový kočárek.

Umíš nám poradit?

Děkuji

Ahoj,

určitě si prohlédněte kočárek Britax B-Motion 4 Plus. Vanička i sedátko jsou prostornější s dlouhou ložnou plochou. Když se Ti kočárek osvědčí, tak jeho sportovní sedák Ti vydrží až do konce kočárkovacího období, protože prostorností zvládne i velké dítě. Všechny čtyři pneumatiky jsou plněné pěnou, takže jim nehrozí defekt. Navíc zádovou opěrku můžeš sklopit až do lehu. Stříšku si také můžeš přizpůsobit vlastnímu vkusu, a to zakoupením různých barevných setů.

Osobně si myslím, že koupě samostatného hlubokého kočárku je proto dosti nepraktická a většina rodičů sáhne rovnou po 2-kombinaci či 3-kombinaci. Následně v období přechodu dítěte z vaničky na pokračovací kočárek nemusí vyměňovat celý kočárek, ale jen na tentýž podvozek namísto vaničky nacvaknou sportovní sedačku a je hotovo.
👉 více informací k tomuto tématu, najdeš zde: https://www.modrykonik.sk/vsetko-o-kocikoch/ako...
👉 https://shop.modrykonik.cz/cz-czk/cs/collection...

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka