Jaký kočárek pro prosincové miminko, když bydlíme na kopci s horší cestou?

Zodpovězené
2. říj 2024

Ahoj,

na trhu je aktuální množství kočárků a jako prvorodičce se mi velmi těžko vybírá.

Jaký kočárek doporučuješ, když čekám miminko v prosinci?

Bydlíme ve velkém kopci, celkově jsou zde horší cesty, tak bychom zřejmě potřebovali něco odpruženého, ​​lehčího, s většími koly a větší vaničkou, aby se vešel i fusak. Samozřejmě, aby se s ním dalo i dobře manipulovat (při skládání). Jedinou podmínkou je, aby nebyl v černé barvě.

Děkuji

Ahoj,

pokud Ti mám dobře poradit, je důležité uvést pár důležitých kritérií, jako jsou:
👉 přibližná cena (nejlépe uvést částku do),
👉 věk dítěte,
👉 výška rodičů,
👉 terén, ve kterém se nejčastěji pohybujete (závisí na tom vhodná kola a odpružení),
👉 typ kočárku (dvojkombi, cestovní, sportovní, atd.),
👉 funkce, které upřednostňujete (otočnost sedáku, barva, teleskopická rukojeť, atd.),
👉 váha kočárku (nejlépe uvést číselnou hodnotu do),
👉 ostatní příslušenství, které by Ti u kočárku neměly chybět, ale přežiješ to i bez nich (nánožník, držák na sklenici, reflexní prvky, atd.).

Pro inspiraci Ti sem připnu mé nedávné velmi podobné odpovědi k tomuto tématu:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka