Jaký kočárek na vesnici splní naše požadavky?

Zodpovězené
30. čer 2022

Zdravím,

ráda bych si udělala přehled v kočárkách, ale je jich tak moc, že ani nevím, kde začít.
Byli jsme se s přítelem podívat v prodejně, kde jsme něco omrkli, ale nic nás extra nezaujalo.
Bydlíme na vesnici, takže nejlépe nějaký kočárek do terénu s neotočnýma předníma kolečkama (případně aby se daly zamknout), poměrně velkým nebo alespoň středním úložným prostorem pod kočárem, s velkou korbou. Cenově do 13.000,-
Nejvíc se nám zamlouval Roan Coss Classic a Roan Emma, ale té Emmě strašně cvakala korba (uložení), takže tu jsme odložili.

Máte nějaký tip na podobné kočárky, co stojí za to, abychom je omrkli?

Děkuji

Ahoj,

oba dva typy kočárků doporučuji nejvíce tady v poradně, takže budou určitě dobrou volbou. Korba by na podvozku cvakat neměla, myslím si, že to jen "únavou materiálu", tím že se jedná o vystavené zboží, které je často namáhané při zkoušení.

Já bych se zamyslela ještě nad variantou samostatného hlubokého kočárku, protože tento typ kočárků patří k těm těžším a méně skladným, což může být u sporťáku problém, pokud často cestujete autem. Později bys tak zakoupila jen sportovní kočárek, který by Ti maximálně vyhovoval.

Doporučuji konkrétně Inglesina Sofia, Kunert Romantic nebo Lonex Classic Retro.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie