Jaký kočárek je vhodný pro 2leté dítě na dovolenou?

Zodpovězené
14. říj 2024

Ahoj,

chceme letět na dovolenou letadlem.

Jaký kočárek by byl vhodný pro cestování?

Musí být lehký a základ je, aby se v něm normálně vyspalo 2leté dítě.

Děkuji

Ahoj,

viz populární a oblíbený model cestovního kočárku Zopa Quiq 2. Je to kočárek s možností jednoručního složení do kompaktní velikosti příručního zavazadla. Je vhodný jak pro cestování a časté přesuny autem, tak i jako kompaktnější městský kočárek. Nízká hmotnost a snadná manipulovatelnost mu umožňují ovládání jednou rukou. Navíc zaujme i originálním designem a dlouhou stříškou, která poskytuje spícímu dítěti maximální ochranu. Sportovní sezení je dostatečně prostorné a vydrží do konce kočárkovacího období.
👉 https://shop.modrykonik.cz/cz-czk/cs/products/z...

Podobným pokračovacím sportovním kočárkem určeným pro rodiče pohybující se po městě je Carrello Nova. Jeho nízká váha a výborná manipulovatelnost umožňují ovládání jednou rukou. V případě častého cestování autem či potřeby každodenního skládání pro úschovu kočárku zaujme samosložením. Jeho sezení patří k těm prostornějším na trhu, proto v něm bude mít pohodlí i větší sedící dítě až do konce kočárkovacího období.
👉 https://shop.modrykonik.cz/cz-czk/cs/products/c...

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka