Jaký kočárek do letadla pro vyšší rodiče?

Zodpovězené
19. srp 2023

Ahoj,

hledám kočárek do letadla jako příruční zavazadlo. Syn má 18 měsíců, měří 90 cm a váží 15 kg. Chceme kočárek, který využijeme alespoň do tří let, kdy budeme cestovat. Oba rodiče jsme vyšší.

Můžeš nám poradit?

Děkuji

Ahoj,

na podobné otázky jsem nedávno odpověděla, takže Ti je sem připínám:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka