Jaký je rozdíl mezi stříškami na Bugaboo Donkey a Bugaboo Fox 3?

Zodpovězené
27. čer 2022

Ahoj,

na internetu jsem viděla letní stříšky Bugaboo.

Jaký je rozdíl mezi stříškami na Bugaboo Donkey a Bugaboo Fox 3?

Jsou kompatibilní?

Mame Bugaboo Fox 3 a stříšky pro tento model mají velmi dlouhou dodací dobu. Proto zvažuje, jestli by mi seděla i jiná.

Děkuji

Ahoj,

stříška z modelu Bugaboo Donkey je kratší a hlavně je uchycena třemi pruty, Bugaboo Fox 3 má stříšku jen na dvou. Musela bys přikoupit pruty + držáky z Donkey.

Pasovat jinak bude, ale tím, že je kratší, tak nenatáhneš zabudovanou moskytiéru za rám sezení.

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie