Jaký je rozdíl mezi konstrukcemi na kočárcích Cam Taski, EasyGo Soul a EasyGo Soul Air?

Zodpovězené
19. lis 2023

Ahoj,

ráda bych se poradila.

Jaký je rozdíl mezi konstrukcemi na kočárcích Cam Taski, EasyGo Soul a EasyGo Soul Air?

Zdají se mi stejné.

Sedí adaptéry a hluboké korby z Cam na EasyGo a naopak?

Za odpověď děkuji

Ahoj,

ačkoliv jsou si konstrukce kočárků Cam Taski Sport, EasyGo Soul a EasyGo Soul Air velmi podobné, tak pokud vím, tak jejich nástavby nejsou navzájem kompatibilní. Je to pro konstrukční různorodost adaptérů na jejich hlubokých korbách a sportovních sedadlech.

Čím to je? Někdy se stane, že jsou si kočárky, auta či autosedačky velmi podobné a přece mají různé výrobce.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka