Jaký je rozdíl mezi kočárky Babystyle Oyster Zero Gravity a Babystyle Oyster Zero?

Zodpovězené
6. kvě 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Babystyle Oyster Zero Gravity a Babystyle Oyster Zero.

Jaké jsou mezi nimi rozdíly?

Který je lepší?

Vím, že Babystyle Oyster Zero Gravity se sám skládá.

Jsou rozdíly ve velikosti, šířce, délce a v odpružení?

Děkuji

Ahoj,

Babystyle Oyster Zero Gravity se liší automatickým skládáním, větší hmotností i nosností, širším sezením (ložná plocha je o cca 3 cm kratší), novými barevnými potahy, zvětšeným větracím okénkem ve stříšce a inovovaná byla i brzda. Odpružení a materiál kol zůstal stejný.

Já bych šla rozhodně do nového modelu, už jen kvůli tomu skládání! 🙂

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie