Jaký je rozdíl mezi Easywalker Harvey2 a Easywalker Harvey3?

Zodpovězené
2. srp 2022

Ahoj,

s manželem vybíráme kočárek pro naši dcerku, která se narodí v prosinci. Asi nejdůležitějším parametrem pro mě je, aby hluboká korba byla velká a dala se stáhnout stříška kvůli sněžení a dešti. Nechci vysloveně jen městský kočárek.

Jaký je rozdíl mezi Easywalker Harvey2 a Easywalker Harvey3?

Jsou lepší v porovnání s kočárkem Easywalker Jimmey?

Trošku se ztrácím ve verzích premium a neprémium. Tady v poradně jsem našla srovnání mezi Easywalker Harwey3 a Jimmey. Osobně se mi víc líbil Jimney.

Děkuji

Ahoj,

rozdíl mezi nimi není až tak velký.

Easywalker Harvey3 má oproti staršímu modelu Easywalker Harvey2 nové barvy a o něco větší 22 kg nosnost dítě (v tandemu je to 15 kg na jedno dítě). Materiál pěnových kol zůstal nezměněn, ale o něco se zvětšil jejich průměr. Možnost dokoupit terénnější nafukovací kola zůstala nezměněna. Výška zádové opěrky je nově plus 3 cm. Poslední změnou prošla hluboká korba, která má o pár centimetrů větší vnitřní rozměry.

Rozdíl mezi Harvey3 a Easywalker Harvey3 Premium je v designu. Má vysoce kvalitní textilie a koženkové detaily, které mu dodávají luxusní a prvotřídní vzhled. Funkčně kromě panoramatického okna na hluboké korbě nejsou rozdílné.

Easywalker Jimmey je kočárek, který má všechno. Můžeš si prečíst článek, který jsem o něm napsala. Tomuto kočárku nemám co vytknout. Je to opravdu vyšperkovaný kočárek.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka