Jaký je rozdíl mezi Bugaboo Fox a Bugaboo Fox 2?

Zodpovězené
1. dub 2022

Dobrý den,

chtěla bych koupit bazarový kočárek Bugaboo Fox.

Je velký rozdíl ve verzi Fox 1 a 2?

Našla jsem pouze informaci, že inovací prošla konstrukce (kola, skládání) a potahy?

Je Fox 2 více skladný a lépe odpružený než jednička?

Kočárek chci hlavně do města, obchodů atd. Do terénu máme tříkolový kočárek.

Děkuji za odpověď.

Ahoj,

rozdíl je v tlačítkách na skládání, díky tomu se Bugaboo Fox 2 skládá snadněji, konstrukce je jinak úplně stejná.

Další proměnou prošly potahy a stříšky - nový materiál a barvy. U stříšky navíc přibylo i síťované okénko pro lepší cirkulaci vzduchu.

U hluboké korby jsou nově integrované vnější kapsy a u sporťáku prošlo změnou madlo, které je nyní celoplastové a tlačítka mají jinou pozici (sjednocení s ostatními modely). Dále se změnil tvar sklopné páčky, aby šla lépe uchopit a tím i snadněji používat.

Kola by měly být o něco málo lehčí, což může způsobit lepší ovládání kočárku, ale jinak jsou kočárky stejné. Kvůli následnému prodeji je lepší kupovat vždy novější model, ale pokud se Ti povede výhodná koupě Bugaboo Fox, tak bych do něj bez obav šla.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě nějaký dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie