Jaký hluboký kočárek pro červnové dítě?

Zodpovězené
16. dub 2022

Ahoj,

hledám kočárek pro druhé dítě, které se má narodit začátkem června. Sportovní kočárek máme po prvním synovi Baby Jogger City Elite 2. S tím jsem velmi spokojená, takže hledám spíše čistě jen hluboký kočárek.

Ideální volba by pro mě bylo dokoupení korby na BJ, ale jelikož kočárek nevejde do výtahu, přenášení dvou dětí s kočárkem po schodech v bytovce si neumím představit.

Požadavky:

  • relativně lehký,
  • dá se manévrovat jednou rukou,
  • má dlouhou stříšku,
  • velký,
  • snadno dostupný nákupní košík,
  • zvládne i mírně náročný terén,
  • cenově max. do 12 500 Kč,
  • nebráním se ani bazaru.

Při prvním synovi jsem měla Emmaljunga NXT90. Ten mi však nevyhovuje svojí váhou, těžkou manipulací, krátkou stříškou, nepřístupným nákupním košíkem a tvrdou a hlučnou brzdou.

Jaký kočárek mi doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

výběr samostatných hlubokých kočárků je bohužel trochu omezený, nabízí je jen pár značek. Více jsem je rozepsala v této otázce z poradny.

Mezi ty lehčí a skladnější, patří například Hauck Vision X.

Ale oproti Baby Jogger City Elite 2 to bude rozdíl, co se týče jízdních vlastností i kvality. Zamyslela bych se ještě nad variantou skládání podvozku do výtahu. Naštěstí se skládá snadno a rychle, takže já osobně bych to řešila takto a dokoupila jen korbu. 🙂

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat.

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie