Jaký fusak pro jarní miminko do hluboké korby a autosedačky?

Zodpovězené
31. led 2023

Ahoj,

máme kočárek Joolz Day+ a miminko čekáme v dubnu.

Chtěla bych pořídit fusak do korbičky, ale asi nechci rostoucí. Chci, aby byl vhodný na jaro a podzim do té korbičky. Také bych chtěla, aby měl otvory na přidělání k autosedačce.

Nebo je lepší mít fusaky dva - jeden do auta a jeden do korbičky?

Moc děkuji

Ahoj,

osobně bych pro dubnové dítě už nevolila fusak, ale spíše teplou a hřejivou deku. Do autosedačky (vajíčka) jsem používala také hřejivou deku se zadními otvory pro provlečení bezpečnostních pásů, nikoli fusak.

Fusak bych řešila až následující podzim – zimu, protože rostoucí nechceš. Dítě bude už starší a větší. Nyní koupený fusak by mohl být pro sportovní sezení malý, nedostatečně teplý nebo špatně přizpůsobený. Do sportovního sedadla se kupují fusaky, které mají zadní stranu protiskluzovou. Osobně jsem kupovala takové, které mají vnitřek vystlaný fleecem, protože dítě v nich drží lépe a tedy nesklouzává po hladkém povrchu fusaku.

Určitě Ti nedoporučím, kup si do Tvého kočárku Joolz Day+ tento fusak, deku do vajíčka či nepadavou deku. Je to proto, že každá jsme jiná (jedinečná). Každá z nás má jiný vkus na materiál, barvu či design fusaku.

V mé nedávné odpovědi zmiňuji originální fusak od značky Joolz či jiné neoriginální fusaky. Tak Ti sem mou odpověď připínám pro Tvou inspiraci:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka