Jaký fusak pasuje do sportovní části Inglesina Aptica?

Zodpovězené
29. lis 2022

Ahoj,

hledám fusak do sportovní části Inglesina Aptica. Mám univerzální a neumím ho tam upevnit.

Jaký fusak mi tam bude pasovat?

Děkuji

Ahoj,

Inglesina Aptica má rozebíratelné 5-bodové bezpečnostní pásy. Jejich rozebrání je trošku náročnější na čas, ale můžeš přes ně navléct fusak.

Existují fusaky s rozepínáním na zipy. Například fusak Smaragd od Tvé originální značky Inglesina.

Já jsem také praktický typ a chtěla jsem mít možnost mé malé dítě vyjmout z kočárku spolu s fusakem a neprobudit ho. Proto jsem volila možnost koupě takového, který měl zadní stranu odepínací.

Takovou možnost nabízí například fusak Foot Muff HUG od značky Concord, který jsem měla já u mého syna. Je teploučký a praktický. Má ze zadní pogumované (protiskluzové) části zabudované rozepínání na suché zipy.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka