Jakou vyrovnávací vložku do sportovního kočárku Bugaboo Fox 2?

Zodpovězené
20. zář 2022

Dobrý den,

jaká vyrovnávací vložka by se prosím hodila do Bugaboo Fox 2 - sportovního sezení?

Dcera má 6 měsíců a zatím vůbec nesedí - v hluboké korbě ji už ale moc nelze udržet, protože je hodně zvědavá. X- lander je všude vyprodaná.

Existuje jiná alternativa, která sedí do Foxe ?

Děkuji

Ahoj,

bohužel, značka Bugaboo nevyrábí originální vyrovnávací vložku do žádného ze svých kočárků, tedy ani do Bugaboo Fox 2.

Doporučuji Ti vyrovnávací podložku (vložku), která je určena do sportovní části Babystyle Egg. Ta je však kompatibilní s více korýtkovými kočárky jako je i Tvůj model Fox 2.

Je to měkce polstrovaná novorozenecká vložka do sportovního kočárku EGG, která je vyrobena ze 100% měkké bavlny pro maximální pohodlí. Jejím cílem je vytvořit pro dítě v sedací části sportovního kočárku polohu vleže.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka