Jakou vyrovnávací podložku do sportovního kočárku Nuna Demi Grow 2021?

Zodpovězené
20. zář 2022

Ahoj,

hledám vyrovnávací podložku do sportovního kočárku s korýtkovým sezením Nuna Demi Grow 2021.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

doporučuji Ti vyrovnávací podložku (vložku), která je určena do sportovní části Babystyle Egg. Ta je však kompatibilní s více korýtkovými kočárky jako je i Tvůj model Nuna Demi Grow.

Je to měkce polstrovaná novorozenecká vložka do sportovního kočárku EGG, která je vyrobena ze 100% měkké bavlny pro maximální pohodlí. Jejím cílem je vytvořit pro dítě v sedací části sportovního kočárku polohu vleže.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka