Jaké stupátko na kočárek Moon Resea S?

Zodpovězené
8. črc 2023

Dobrý den,

mám kočárek Moon Resea S a chci pořídit stupátko ke kočárku pro dvouletou dceru.

Chtěla jsem se zeptat, zda by pasovalo stupátko od značky Joolz? Nebo popřípadě jaké byste mi doporučila?

Děkuji

Ahoj,

pokud myslíš skejt/stupátko Joolz Uni2, tak osobně Ti ho na Tvůj kočárek Moon Resea S nedoporučuji.

Ty potřebuješ skejt, který se nepřipevňuje na středovou osu zadních kol, ale na konstrukci kočárku.

Takto připevnitelné skejty jsou Zopa Segboard nebo Lascal Buggy Board. Mají nastavitelná "ramena" do různých úhlů a délky. K oběma můžeš dokoupit i sedátko (u Lascal jen u většího modelu maxi).

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka