Jaké polohovatelné vajíčko s možností poutat i autopásem bude sedět na adaptéry Britax Go Big2?

Zodpovězené
27. lis 2023

Ahoj,

mám tyto adaptéry na Britax Go Big2. Bude na ně pasovat nějaké kvalitní polohovatelné vajíčko, například Cybex Cloud T i-Size Platinum?

Jaké jiné polohovatelné vajíčko s možností poutat i autopásem by mi tam sedělo?

Děkuji

Ahoj,

Tvoje adaptéry z foto jsou pro kočárky Britax řady GO a GO NEXT jsou kompatibilní s těmito konkrétními autosedačkami – Maxi-Cosi CabrioFix, Maxi-Cosi Pebble, Maxi-Cosi PebblePlus , Maxi-Cosi Pebble Pro, Maxi-Cosi Peble 360 ​​Pro.

Pokud chceš polohování, tak jedině Maxi-Cosi Pebble 360 ​​Pro. Ta je vhodná pro děti od narození do cca 15 měsíců (0-13 kg, od 40 do 87 cm). Autosedačka vyniká možností úplného lehu pro zdravé a přirozené spaní miminka v autě i při použití s ​​podvozkem kočárku.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka