Jaké madlo pasuje na Bugaboo Bee 3?

Zodpovězené
4. pro 2022

Ahoj,

mám kočárek Bugaboo Bee 3 a potřebuji madlo.

Jaké madlo pasuje na tento kočárek?

Kde ho koupím?

Děkuji

Ahoj,

neoriginální madlo, které pasuje na Bugaboo Bee 3, seženeš nyní pod názvem: „Příslušenství kočárku loketní opěrka pro Bugaboo Bee 5, Bugaboo Bee 3 a Bugaboo Bee+" na stránce fruugo.

Kdysi se prodávalo univerzální madlo na kočárek Gesslein Swift, které pasovalo i na Bugaboo Bee 3 a jiné modely. Madlo však nesedělo jako originál. Bylo potřeba jej místo připevnění jemně oblepit a připevnit jej o kovovou konstrukci. Ne o plastovou část. Potom tam madlo dobře drželo.

Toto madlo už seženeš pouze na bazaru. Možná Ti ho některá z maminek prodá jako samostatný díl.

Nebo madlo ignoruj ​​a kup raději Snack Tray pult, který využiješ déle a efektivněji. Já osobně mám Bugaboo Bee 5 a místo madla jsem raději koupila Snack Tray pult. Synovi do něho vložím láhev a nějakou mňamku.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka