Jaké levné stupátko ke kočárku Cybex Gazelle S?

Zodpovězené
10. lis 2022

Ahoj,

hledám levné stupátko ke kočárku Cybex Gazelle S. 2 500 Kč se mi zdá už hodně.

Můžeš mi poradit?

Děkuji za odpověď

Ahoj,

na kočárek Cybex Gazelle S pasuje originální stupátko značky Cybex - Cybex skateboard. Je pravdou, že patří k těm dražším.

Můžeš však využít jiné univerzální stupátko jako je Lascal, Zopa Segboard. Zmínila jsem je v nedávno zodpovězené otázce, kterou Ti sem připínám:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka