Jaké jsou zásadní rozdíly mezi kočárkem Bugaboo Buffalo a Bugaboo Fox?

Zodpovězené
1. srp 2022

Ahoj,

děkuji za odpověď na mou otázku https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/kocarko...

Je velký rozdíl mezi Bugaboo Buffalo a Bugaboo Fox?

Jaké vajíčko doporučuješ na tyto kočárky?

Je Cybex Aton 5 gold kompatibilní?

Děkuji

Ahoj,

jsem ráda, že jsi opět napsala.

Rozdíly mezi nimi jsou minimální. A přece podstatné.
V první řadě se od roku 2018 nevyrábí. Takže náhradní díly seženeš poměrně obtížněji. Jeho váha je až 12,5 kg, což je o cca 3 kg víc. Nosnost má také menší, 17 kg na jedno dítě. Což znamená, že Ti vydrží menší kočárkové období.

Takže, pokud Ti jeho nedostatky a plusy vyhovují, tak Ti ho vřele doporučuji.

Všechny Bugaboo kočárky můžeš propojit s autosedačkami Cybex.

Pro jejich propojení existují stejné adaptéry, jsou to konkrétně tyto. Adaptér Maxi-Cosi / Cybex pro kočárek Bugaboo Fox/Lynx/Buffalo. Můžeš si je koupit například ve Vanda store.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka