Jaké jsou rozdíly mezi Britax B-Agile R a Britax Strider M?

Zodpovězené
13. zář 2023

Ahoj,

líbí se mi dva kočárky: Britax B-Agile R a Britax Strider M.

Jaké jsou rozdíly mezi těmito kočárky?

Děkuji

Ahoj,

Britax B-Agile R je cenově dostupný – tzv. pokračovací kočárek pro rodiče, kteří se pohybují převážně po městském povrchu. Má odolnější tvrzená gumová kola a tvrdší mechanické odpružení. Neotočné sportovní sezení lze napolohovat do skoro úplného rovného lehu a díky své prostornosti vydrží až do konce kočárkovacího období. Navíc má fixní rodičovskou rukojeť ve výšce 103 cm, proto se bude dobře ovládat nižším a středně vysokým rodičem.

Britax Strider M je kočárek vhodný pro středně vysoké a vyšší rodiče. Otočnou rodičovskou rukojeť lze nastavit ve výšce od 80 – 115 cm. Oproti B-Agile R má lehkou, kompaktní a robustní konstrukci s výbornou manipulovatelností umožňující ovládání jednou rukou. Sportovní sezení je otočné a nekorýtkového typu. To znamená, že jej lze napolohovat do skoro naprosto rovného lehu. Má nenafukovací kola plněná pěnou s předním odpružením a díky doplňkovému pneumatickému odpružení konstrukce je možné dítě houpat.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka