Jaké jsou plusy a minusy kočárku Nanán Chiara Ferragni?

Zodpovězené
12. říj 2022

Ahoj,

líbí se mi novinka Nanán Chiara Ferragni.

Jaké jsou plusy a minusy tohoto kočárku?

Děkuji

Ahoj,

luxusní kočárek Nanán Chiara Ferragni je designový kousek, který si může dovolit málokdo. U tohoto modelu platíš také za exkluzivitu a jedinečnost, která se odráží na ceně.

Kočárek vznikl ze spolupráce mezi prestižní italskou značkou Nanán a módní italskou ikonou Chiarou Ferragni, která je elitou mezi fashion blogerkami s 26,7 milionu. sledovateli na instagramu. Nová řada kočárků Nanán je věnována těm nejmilejším maminkám, které se nechtějí vzdát nejmodernějšího stylu.

Nanán je ideální pro ty, kteří milují eleganci a sofistikovanost značky a zároveň chtějí funkčnost a lehkost, kterou jim dává lehká hliníková konstrukce (12,8 kg s hlubokou korbou a 11,5 kg se sportovním sedákem). Látka se vyznačuje celoplošným potiskem ikonického loga Chiara Ferragni. Barvy a design odrážejí svět Chiary Ferragni a dbají na pohodlí dítěte. Zlatá barva konstrukce dokonale ladí s růžovou látkou (speciální edice) potahů.

Hluboká korba je o něco větší než tradiční vaničky a je vybavena prodyšnou matrací s integrovaným ventilačním systémem. Stříška hluboké korby poskytuje dva odlišné a dodatečné ventilační a zrakové systémy.

Sportovní sedadlo je plně otočné a umožňuje polohování dítěte směrem k mámě nebo do ulice. Polstrovaná kola usnadňují manévrování s kočárkem a větší zadní kola o rozměru 28 cm zajišťují dítěti pohodlí a klid i při přesunu kočárku po pláži, štěrku nebo hrbolatém terénu.

Pokud ho mám kvalitativně porovnat s jinými známějšími kočárky, tak by to byly Easywalker Jimmey, Cybex Priam 4, Joolz Hub+ nebo Bugaboo Fox 3.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka