Jaké jsou plusy a minusy kočárku Lionelo Amber 3v1 a EasyGo Soul Air 3v1?

Zodpovězené
15. pro 2023

Ahoj,

rozhodujeme se mezi kočárky Lionelo Amber 3v1 a EasyGo Soul Air 3v1. Nikde jsem nenašla recenze. Cenově jsou stejné, jen první má gelová kola, druhý nafukovací.

Jsou mezi nimi zásadní rozdíly?

Který je lepší?

Jaké jsou jejich plusy a minusy?

Děkuji

Ahoj,

na začátku opravím mylnou informace, protože oba kočárky mají nafukovací kola.

Lionelo Amber je kočárek se sedadlem typu 2v1. Hluboká korba se potažením za pásy, které jsou umístěny na spodní části korby, změní na sportovní sedadlo. Takové kočárky jsou cenově dostupné, skladnější, ale zároveň mívají nižší nosnost na dítě (15 kg). Set netvoří samostaná hluboká korba a samostatné sportovní sezení. Je to jednoduchý a cenově dostupný městský typ kočárku, čemuž odpovídá i jeho tvrdší odpružení a menší průměr kol. Otočná rodičovská rukojeť je nastavitelná ve výšce od 80 do 107 cm, vyhovuje tak různě vysokým rodičům. Stříška má zabudované pouze zakrývatelné ventilační okénko a zboku je malé průzorové, zajišťují tak docela dostatečnou ventilaci. Sportovní sezení je průměrně prostorné, takže nevydrží do konce kočárkovacího období.

EasyGo Soul Air je plnohodnotný kočárek, který má každou nástavbu zvlášť, čili při uskladnění zabere o něco více místa. Jinak je funkcemi velmi podobný Amberu.

Podobné modely kočárků s typem sedadla 2v1, které jsou prostornější než jsou Kinderkraft B-Tour a jiné, zmiňuji v následující odpovědi. Připnu Ti ji sem, abych se vyhnula opakování:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka