Jaké jsou plusy a minusy kočárku Gesslein FX4?

Zodpovězené
9. únor 2023

Dobrý den,

zajímala by mě recenze na kočárek Gesslein FX4 s hlubokou korbou CX3.

Je dobry do terénu?

Můžete vypíchnout jeho klady a zápory?

Dekuji

Ahoj,

Gesslein FX4 Life je kočárek, který ráda a často v poradně doporučuji, protože má za mě pouze samé klady.

Plusy 👍

  • Je to kočárek, který se skvěle hodí i na lesní cesty, do města a také na vesnici.
  • Má prostorné sezení s výškou zádové opěrky až 54 cm.
  • Sezení je výškově nastavitelné. To je super funkce, protože si jej přizpůsobíš dané situaci a hlavně ke své vysoké postavě. Takže jsi k dítěti blíže, a to bez nutnosti ohýbání se.
  • Je vhodný pro středně vysoké a vyšší rodiče, a to díky otočné nastavitelné rodičovské rukojeti v rozpětí od 80 do 117 cm.
  • Plně odpružená konstrukce je navíc podstatně kompaktnější, než je na tuto značku a typ kočárku běžné.
  • Bezúdržbová gumová kola se zabudovanými vzduchovými komorami umožňují nižší celkovou váhu, jednoduchou ovladatelnost, přilnavost na povrch a přitom dostatečnou odolnost s vlastnostmi blízkým nafukovacím pneumatikám.
  • Volitelně si můžeš doobjednat i ruční brzdu, kterou využiješ v terénu či při jízdě dolů kopcem a také spoustu jiného příslušenství.
  • Velký výběr barevných designů.

Minusy 👎

  • Vyšší pořizovací cena

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka