Jaké jsou plusy a mínusy kočárku Avova City Ranger?

Zodpovězené
13. bře 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně kočárku Avova City Ranger.

Jaké jsou plusy a jaké jsou mínusy?

Je bezpečný?

Děkuji

Ahoj,

pokud začnu plusy, tak je to určitě povedený design, gumová kola s odpružením, která nejsou moc častá na tento typ kočárků (většina má pěnová kola). Dále to je rychlé zapínání pásů pomocí magnetické přezky, nízká hmotnost (8,6 kg) a krásné barevné varianty. Při častém cestování oceníš i funkci automatického skládání i rozkládání a kompaktní rozměry. Ke kočárku dostaneš navíc pláštěnku a moskytiéru.

A teď k mínusům - mně osobně nejvíce vadí, že je poměrně dost otevřený a zádovou opěrku nejde nastavit do úplně rovného lehu.

Avova je jinak známá značka autosedaček a tohle je jejich první kočárek, který má opravdu tolik vychytávek za přijatelnou cenu, že za pozornost i případný kup určitě stojí. 🙂

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie