Jaké adaptéry potřebuji na kočárek Camarelo Vision?

Zodpovězené
21. kvě 2022

Ahoj,

mám kočárek Camarelo Vision.

Jaké adaptéry potřebuji na tento kočárek?

Jaké vajíčko doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

na kočárek Camarelo Vision potřebuješ adaptéry typu Maxi Cosi, viz obrázek.

Připojíš tak vajíčka i značek Cybex, BeSafe, Besafe iZi Go. Záleží na tom, jaký máš rozpočet, ale ráda doporučuji vajíčka značky Cybex, které mají velmi dobré hodnocení i výsledky testů bezpečnosti. Mezi nejoblíbenější model patří určitě Cybex Aton 5, který jsem měla sama u dětí. Každopádně výběrem vajíčka z těchto uvedených značek neuděláš chybu, všechny jsou bezpečné a kvalitně zpracované.

Kdybys měla ještě nějaký dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie