Jaké adaptéry pasují na Easywalker Harvey2?

Zodpovězené
17. dub 2022

Ahoj,

děkuji za odpověď na mou otázku - https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/kocarko...

Adaptéry na Easywalker Harvey2 máme přesně ty, které jsi mi poslala. Na vajíčko Britax Römer Baby-Safe i-Size vůbec nesedí.

Existují i ​​jiné adaptéry, které by pasovaly na Easywalker Harvey2?

Děkuji

Ahoj,

bohužel jiné adaptéry na Easywalker Harvey2 nejsou.

Někdy se stane, že jsou špatné informace o kompatibilitě, což bude asi i tento případ (adaptéry na Harvey jsou stejné jako na Harvey2/3) .

Zkusila bych se obrátit na prodejnu, kde se na kočárek a vajíčko podívají fyzicky. Jinak si myslím, že Ti nezbyde nic jiného, než to vajíčko prodat a zakoupit jiné, které bude opravdu kompatibilní, pokud ho chceš vozit i na konstrukci kočárku.

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie