Jaká značka pláštěnky proti dešti je vhodná na sportovní kočárek Britax Go?

Zodpovězené
29. črc 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně pláštěnky.

Jaká značka pláštěnky proti dešti je vhodná na sportovní kočárek Britax Go?

Nová originální pláštěnka stojí až 1 200 Kč, a to je dost.

Děkuji

Ahoj,

doporučuji univerzální pláštěnku. Nejlepší by bylo, si ji v obchodě přímo na Britax Go vyzkoušet. Ne každá univerzální pláštěnka bude sedět.

Zkus si prohlédnout univerzální pláštěnku na sportovní kočárek:

Nebo univerzální pláštěnku na sportovní kočárek:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka