Jaká stříška Bugaboo pasuje na Cybex Balios S Lux?

Zodpovězené
27. čer 2022

Hezký den,

jakou stříšku Bugaboo bych mohla použít na Cybex Balios s lux?

Děkuji

Ahoj,

kompatibilní jsou stříšky z modelů Bugaboo Cameleon 3, Bugaboo Fox, Bugaboo Lynx a Bugaboo Donkey (nezáleží na tom, zda to jsou starší modely - pasují všechny). Potřebuješ k tomu akorát jejich příslušné pruty a držáky, které se dají zakoupit samostatně. Případně se podívej i na bazary, viděla jsem prodávat komplet i se stříškou.

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie