Jaká novorozenecká vložka pasuje do Thule Urban Glide 2?

Zodpovězené
13. zář 2022

Dobrý den,

nestihla jsem si koupit novorozeneckou vložku X-lander X-Rest, která pasovala i do našeho Thule Urban Glide 2.

Nemáte tip na nějakou jinou?

Vypadá to, že X-Rest se již nevyrábí.

Děkuji

Ahoj,

podobnou zmenšovací vložkou do kočárku jako byla X-lander X-rest, je například Inglesina univerzální zmenšovací vložka Sweet Puppy Desert Dune.

Ještě mě napadla inovativní podložka 3v1, kterou můžeš použít do kočárku (hlubokého či sportovního), autosedačky i vajíčka. Podložka se skládá ze tří částí, které lze používat spolu nebo oddělení. Hlavový polštářek lze regulovat tak, jak děťátko roste. Je to podložka Bo Jungle.

Nebo jsou také vyrovnávací vložky. Pro příklad uvedu značku Egg, ale originální vložku vyrábí i samotná značka Thule. Není však tak tvarovaná, jako jiné vložky od jiných značek.

Je už jen na Tobě, kterou z nich upřednostníš. Já osobně bych spíše šla spíše do typu jako má Egg. Je nejvíce podobná X-rest.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka