Jaká korba pasuje na Britax B-Motion 4 Plus?

Zodpovězené
14. říj 2024

Ahoj,

máme sportovní kočárek Britax B-Motion 4 Plus a chceme k němu dokoupit korbu.

Jaká nám bude pasovat?

Děkuji

Ahoj,

na kočárek Britax B-Motion 4 Plus pasuje originální vanička od značky Britax. Je kompatibilní s více modely kočárků vlastní značky, jako jsou: B-Agile 3, B-Agile 4, B-Agile 4 PLUS, B-Motion 3, B-Motion 4, B-Motion 4 Plus, Smile 2 a B-Ready.

Vlastnosti korby:

  • vhodná od narození do 9 kg,
  • jemné vnitřní polstrování,
  • velká ochrana před nepřízní počasí,
  • velká ochranná stříška,
  • integrované madlo pro přenášení,
  • odnímatelný nánožník s ochranným „límcem“ proti větru,
  • stojí pevně na podlaze díky plastové noze,
  • odnímatelný potah, který lze prát na 30°C,
  • upevňuje se přímo na konstrukci kočárku díky systému CLICK & GO.

Technické údaje:

  • maximální váha dítěte: 9 kg
  • vnitřní rozměry: 75 × 32 cm.

Pokud chceš novější typ korby, tak na model Britax B-Motion 4 Plus lze připojit hlubokou korbu od Britax Smile III a tím pádem by měla sedět také korba z novějšího modelu Britax Strider M, protože má stejný typ adaptéru.
👉 https://shop.modrykonik.cz/cz-czk/cs/products/b...

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka