Jak sundám potah z kočárku Hauck Travel N Care?

Zodpovězené
19. srp 2023

Ahoj,

mám kočárek Hauck Travel N Care Plus. Je u něj uvedeno, že potah lze vyprat v pračce.

Jak ho můžu sundat celý dolů?

Děkuji

Ahoj,

přesný postup složení sedadla a stříšky z konstrukce kočárku Hauck Travel N Care Plus, by jsi měla najít v přiloženém mauálu č.1.

Nezapomeň však použít ekologicky šetrné čistící prací prostředky a určitě nesmíš vynechat speciální impregnační sprej, který se používá k obnově voděodolné vrstvy na tkanině.

Bez jejich použití látka ztrácí původní funkci voděodolnosti, a také UPF 50+ ochranný faktor, který ji chrání před vyblednutím na slunci!

Podobné ošetření jsem popsala v této odpovědi, tak Ti ji sem připínám:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka