Jak se od sebe liší kočárky Joolz Day?

Zodpovězené
9. únor 2023

Dobrý den,

mám kočárek Joolz day z druhé ruky (viz foto) a nevím jakou řadu mám.

Chtěla bych koupit gumová kolečka a ta jsem našla jen ke 2. a 3. generaci.

Jakou generaci mám?

Děkuji

Ahoj,

prvním podstatným rozdílem mezi nimi je jejich rozdílná váha:

  • Joolz Day - váha konstrukce s nasazeným sportovním sezením je 11,5 kg.
  • Joolz Day2 a Joolz Day3 - váha konstrukce s nasazeným sportovním sezením je 12,9 kg .

A pak je rozpoznáš podle designu.

Podle Tvých fotek to vypadá, že máš Joolz Day2.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka