Jak nastavit popruhy na Zopa Move Cross pro menší dítě?

Zodpovězené
30. zář 2023

Ahoj,

koupili jsme kočárek Zopa Move Cross.

Jak nastavit popruhy pro menší dítě?

Otvory tam sice jsou, ale nevíme, jak je posunout o level níže.

Děkuji

Ahoj,

bohužel, nenašla jsem žádné dostupné video, ve kterém by bylo výškové nastavení pásů předvedeno. Rovněž ani manuál kočárku Zopa Move Cross není na internetu volně dostupný. Nemůžu Ti takhle na dálku pomoci. Popisovat nastavení pásů bez kočárku či dostupných fotek není možné.

Doporučuji Ti zajít na prodejnu, kde Ti prodavačky jistě pomohou a předvedou jak se bezpečnostní pásy výškově nastavují.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka