Jak lehký a snadno ovladatelný kombinovaný kočárek pro letní dítě?

Zodpovězené
17. kvě 2022

Ahoj,

hledám lehký a snadno ovladatelný kombinovaný čtyřkolový kočárek pro letní dítě. Musí být lehký, neboť se budu pohybovat MHD a tlačit kočárek do kopce a po rampách po schodech.

Zároveň by měl mít dostatečně širokou vaničku, aby se tam vešlo letní dítě (1.8.) v zimě s fusakem. Bylo by dobré, kdyby zvládl i trošku náročnější terén.
Kočárek chceme pořídit z bazaru, tak by to neměl být nejnovější model.

Jaké jsou Tvé doporučení na kočárek?

Děkuji

Ahoj,

určitě bych šla do kočárků značky Bugaboo. Patří k těm kvalitnějším, takže i bazarové jsou v top stavu. Konkrétně to může být model Bugaboo Fox nebo o něco těžší, ale za to terénnější Bugaboo Buffalo. Oba mají výhodu, že se dají nastavit do režimu "dvou kol" a sjedeš bez problému i schody.

Samozřejmostí je u nich prostorná hluboká korba i sportovní sezení, nastavitelná rukojeť, velmi dobré jízdní vlastnosti i ovládání, extra dlouhá prodlužovací stříška a hlavně krásný design. Tím, že jde o velmi oblíbené modely, tak oceníš i velký výběr příslušenství na bazaru.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě nějaký dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie