Existuje univerzální ochrana proti větru?

Zodpovězené
24. led 2023

Ahoj,

mám starší kočárek Mutsy Evo. Syn se narodí v únoru a chtěla bych něco, aby nefoukalo dovnitř do kočárku.

Existuje něco univerzálního jako ochrana proti větru nebo prodloužení stříšky na kočárku?

U prosincové dcery jsem vždy připnula deku a pozdvihovala. Nyní bych chtěla něco efektivnějšího.

Děkuji

Ahoj,

přikrýt kočárek bavlněnou látkovou plenou či dekou je doslova NEBEZPEČNÉ. Nemáš s miminkem oční kontakt a tedy kontrolu, zároveň bráníš proudění vzduchu. Toto už určitě nedělej!

Na zimu můžeš jako ochranu před větrem využít pláštěnku do deště, která je na model Mutsy Evo velmi dobře propracovaná a přiléhavá. Zakoupíš ji jak na hlubokou korbu, tak i na sportovní nástavbu.

V létě zase určitě doporučuji využít sluneční clonu (moskytiéru), která je na Mutsy Evo stále dostupná. Je to velmi praktický pomocník, který vytváří ochranný stín, ale také chrání před hmyzem. Další rady a tipy najdeš také v článku, který Ti sem připínám pro inspiraci:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka