Existuje sportovní kočárek do terénu i do města?

Zodpovězené
5. zář 2023

Ahoj,

hledám sportovní kočárek pro roční slečnu do terénu i do města. Musí být s dobrým odpružením, aby vydržel do konce kočárkovacího období. Měl by být snadno skládatelný a s bezúdržbovými kolečky (ne pěnové).

Který kočárek splňuje to, co hledám?

Děkuji

Ahoj

na velmi podobnou otázku jsem nedávno odpověděla, tak Ti ji sem připínám pro inspiraci. Zmiňuji v ní kočárky, které bych doporučila i Tobě jako všeobecný výběr, protože jsi neuvedla moc základních parametrů (výška rodiče, konkrétní terén - dlažební kostky, jámy, polní cesta, tráva, štěrk apod.), které jsou ke správnému výběru kočárku potřebné:

Případně si prohlédni kočárkovou novinku Zopa Move Cross 2, která získává na oblíbenosti a popularitě. Plus je cenově dostupná. Tento model je určen pro středně vysoké a vyšší rodiče, kteří se pohybují po městském povrchu a také po nerovných cestách vesnice. Nižší váha a dobrá manipulovatelnost umožňují ovládání jednou rukou. V případě častého cestování autem či potřeby každodenního skládání pro úschovu kočárku zaujme jednoručním složením a rozložením spolu s nástavbou umístěnou na konstrukci. Obousměrné sportovní sezení lze napolohovat do skoro rovného lehu. Navíc se pyšní také funkcí výškově nastavitelné stříšky a prodloužitelné opěrky nohou. Díky tomu bude mít pohodlí i větší dítě po celou dobu kočárku.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka