Existuje otočný kočárek ideálně s překlápěcí rukojetí do 6 500 Kč?

Zodpovězené
9. dub 2022

Ahoj,

hledáme sportovní kočárek, který jde do naprostého lehu. Od kamarádky jsme měli půjčený Petite&Mars Royal, ze kterého jsem byla nadšená. Problém je, že mi na něm moc chyběla možnost otočení protisměru jízdy.

Existuje otočný kočárek ideálně s překlápěcí rukojetí do 6 500 Kč?

Děkuji

Ahoj,

pokud by Ti nevadila bazarová koupě, tak doporučuji kočárky značky Gesslein, například model Gesslein F6 Air+.

Z modelů s otočným sezení doporučuji Moon Resea Sport, který je dostatečně prostorný, skladný, s moderním designem a za super cenu.

Dále by to mohl být i Joie Versatrax.

Nebo Zopa Move, který je ale o trochu menší a hůře odpružený.

A z bazarových modelů doporučuji i Cybex Balios S.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie