Existuje kočárek podobný Babyzen Yoyo 2, který má velká kola?

Zodpovězené
3. pro 2023

Ahoj,

líbí se mi kočárek Babyzen Yoyo 2.

Existuje nějaký kočárek podobný Babyzen Yoyo 2, ale s velkými koly (pěnové, nafukovací)?

Velmi se mi líbí ten koncept, že se každá část dá krásně skladně sundat a nezabírá nikde moc místa v autě, doma, při přesunech a dá se použít od narození.

Děkuji

Ahoj,

je třeba si uvědomit, že Babyzen Yoyo 2 je moderní a designový cestovní kočárek pro rodiče, kteří se pohybují převážně v městském prostředí. Díky níže položeným nástavbám a pevné rukojeti do výšky 106 cm je vhodný pro nižší až středně vysoké rodiče, kteří zároveň ocení i ultra nízkou hmotnost a jednoduchou manipulaci umožňující ovládání jednou rukou. Zaujme také jednoduchým složením a přenosem na rameni. Sportovní sezení lze napolohovat do pololehu a po připojení hluboké korby či autosedačky lze kočárek využívat od narození až do konce kočárkovacího období.

Jelikož nepíšeš do jakého terénu kočárek potřebuješ, neumím Ti pomoci, i když na trhu je dost typů skladných kočárků určených pro použití v různých terénech.

Například kočárek Cybex Eos Lux je určen pro středně vysoké a vyšší rodiče, kteří se pohybují po rovnějším městském povrchu. I přes vyšší váhu 11,6 kg se s ním výborně manipuluje jednou rukou. Pokračuje v tradici sedáku typu 2v1, který lze jednoduše změnit na praktickou a pohodlnou hlubokou korbu. Zároveň tato funkce rodičům šetří místo při jeho uskladnění.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka