Existuje houpací podvozek, na který by se dala napojit nástavba od Peg-Pérego?

Zodpovězené
16. pro 2023

Ahoj,

hledám podvozek ke kočárku Peg Pérego, který by byl houpací. Našla jsem Peg-Pérego Classico.
Problém je, že nikde v nabídce ho nemůžu už najít, ani v inzerátech.

Existuje tedy nějaký jiný podobný podvozek, na který by se třeba adaptérem dala napojit nástavba od Peg-Pérego?

Děkuji

Ahoj,

kočárek Peg-Pérego Classico se přestal vyrábět již velmi dávno, takže se dá zakoupit už jen na bazarech.

Funkci houpání najdeš většinou u – tzv. retro kočárků. Ty mají váhadla nebo řemínky, které umožňují konstrukci možnost houpání.

Nabízím Ti výběr z těch známějších, které jsou na trhu momentálně dostupné: Lonex King, Navington Galeon, Navington Caravel, Kunert Romantic nebo Lonex Parilla. Více o nich se dozvíš v této mé nedávné odpovědi, kterou Ti sem připnu abych se neopakovala:

Určitě doporučuji prohlédnout si model Navington Galeon, který v sobě spojuje tradiční funkcionalitu a krásu kočárků retro typu s moderními funkcemi. Má teleskopicky nastavitelnou rukojeť a zároveň funkci houpání. Zároveň má kvalitní hliníkovou konstrukci s moderními prvky. Po složení se konstrukce dá táhnout za sebou, takže je snadné ji přemístit či převážet například z auta domů.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka