Existuje cestovní kočárek s nosností do 20 kg?

Zodpovězené
9. srp 2023

Ahoj,

hledám lehký a skladný cestovní kočárek. Měl by mít velkou stříšku a možnost úplného lehu. Nechci žádné chrastítko. Chci, aby byl schopný přejet i dlažbu v centru města.

Momentálně máme Cybex Melio, ale dcerka v něm začíná být namačkaná, a to měla teprve nyní rok. Váží 10,5 kg a má 80 cm, vzhledem k tomu by měl být prostorný. Cena nehraje roli.

Můžeš nám poradit?

Děkuji

Ahoj,

na podobnou otázku jsem nedávno odpověděla. Kočárky Espiro Fuel a Tutis Jogo by se Ti mohly zalíbit.

Určitě Ti doporučuji si prohlédnout i cenově dražší a propracovanější kočárky jako jsou Cybex Coya a Bugaboo Butterfly .

Nová Coya má převzaté funkce z bratrských modelů, kterými jsou právě Tvé Melio a větší bratr Cybex Priam 4.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka