Existuje cestovní kočárek s gumovými, resp. s gelovými koly?

Zodpovězené
23. srp 2022

Ahoj,

chci se poradit při výběru kočárku.

Existuje nějaký cestovní kočárek s gumovými, resp. s gelovými koly?

Ne EVA.

Děkuji

Ahoj,

ano, existuje i cestovní kočárek s nafukovacími koly. Je to model Petite Chérie Avion Air, bohužel je dostupný pouze v zahraničí.

Na našem trhu jsou dostupné kočárky s koly z tvrzené gumy. Mezi populární a oblíbené patří modely Joolz Aer, Bugaboo Butterfly, Easywalker Jackey, Petite&Mars Cross nebo Petite&Mars Up..

O některých jsem napsala také články nebo recenze, které si můžeš přečíst.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka