Doplnění z 25.1. - hezký, kombinovaný kočárek na městské nerovnosti

Zodpovězené
29. led 2021

Ahoj,

jen doplňuji otázku ohledně sporťáku, protože jsme se nejspíš špatně pochopily nebo já se zle vyjádřila.

Děkuji za názor a návrhy!

Nechci kočárek do města i terénu, ale kočárek, který zvládne městský terén = nerovnosti, co jsou ve městě (abych na kostkách nevyklepala dítě) i lehčí polňačky, lesní udupané cesty a podobně = shrnula bych to jako kočárek do nerovností, co ale hezky vypadá 🙂.

Od ceny jsem ochotná upustit, pokud to bude stát opravdu za to... Psala jsi, že z důvodu omezení v ceně... Kdybys teda poradila něco ve vyšší cenové kategorii, co by to bylo?

Neupustím ale od úplného lehu a chci otočný po/proti směru určitě. Třeba takový Bugaboo Fox by mi vyhovoval vším (váha, otočný, dobře ovladatelný, ...) vyjma toho, že je tam ten kolébkový sed, bohužel. Objevila jsem ještě Cavoe Oasis, ale nevím...

U jakéhokoliv kočárku bych si stříšku, kdyžtak možná, nechala ušít, kdyby TEN kočárek byl vlastnostmi to nejlepší co hledám...

Děkuji

Ahoj!

Začnu konkrétním výběrem, a to Cavoe Osis. Chápu, že se Ti líbí, ale jinak podle mě skoro na nic z toho, co žádáš, nevyhovuje. Konkrétně bych ho označila jako malý otočný sportovní model kočárku na dočasné období mezi hlubokou korbou a sporťákem, protože má malilinkou opěrku nohou a celkově maličko místa v sedadle, plus je to malý skladný absolutně neterénní = městský kočárek na nenáročné vycházky a rovné chodníky. Ano, projdeš s ním i veeelmi občasné nerovnosti - jak s absolutně každým kočárkem - ale budeš je cítit, a i konstrukce kočárku se takovým zaobcházením postupně uvolní. Třeba ho brát takovým, jakým je - jednoduchý, pěkně vypadající malý polský kočárek za dostupnou cenu. A tak i bude sloužit - a podle mě ani není špatný, jen malý a pro nenáročné, přesně něco pro maminy orientované na cenu a na co nejmenší kočárek na udržované chodníky. A ještě bych podotkla - vleže Cavo Osis za mě určitě velikánskou stříšku nemá. Je tenčí a taková otevřenější.

Cavoe Osis

Pokud už musí být z těch levnějších, Joie Versatrax s nějakou novou - prošitou stříškou nebo alespoň clonou (protože chceš delší, asi vleže s touto spokojená nebudeš) by mohl vyhovět minimálne většími koly a na otočný sportovní kočárek delší ložnou plochou. Na město a jeho (i horší) nerovnosti podle mě postačí.

Joie Versatrax

Z odpruženějších modelů pak poradím Concord Wanderer a Concord Camino, což už jsou větší kočárky, a zase ta stříška asi bude chtít něco extra, ale jízdně - i na horších nerovnostech - bude fajn.

Concord Wanderer

Concord Camino

Z méně terénních zmíním i jízdně pěkný Jané Muum,

Jané Muum V2

případně - ale zde už jsme opravdu u těch městštějších - Muuvo Quick 2.0 je zajímavý nápad,

Muuvo Quick 2.0

nebo - pokud se bavíme o stříšce - Cybex Balios S (zde ale až tak s tím terénem nepočítej).

Cybex Balios S

Z dražších by ses mohla podívat např. na takový Britax Smile III,

Britax Smile III

Emmaljunga NXT60 F,

Emmaljunga NXT60 Flat

Gesslein FX4 Classic...

Gesslein FX4 Classic

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.