Dá se vyměnit stříška na kočárku Cybex Gazelle S?

Zodpovězené
Dnes ve 12:03

Ahoj,

mám kočárek Cybex Gazelle S. Problém je, že na sportovním kočárku mi stříška připadá neskutečně labilní, slabá a nedrží tvar, jako u jiných sportovních kočárků, které mají tuto stříšku mnohem pevnější.

Je možnost na tomto kočárku vyměnit stříšku z jiného modelu tak, aby seděla a zároveň byla mnohem pevnější?

Pokud ano, na které konkrétní stříšky se mám dívat?

Děkuji

Ahoj,

stříška na kočárku Cybex Gazelle S byla dostupná jako náhradní díl. Obrať se na prodejce kočárků, který má zároveň i servis kočárků, neboť tam Ti budou umět díl objednat a zároveň i vyměnit.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka