Dá se sundat stříška z Easywalker Harvey2?

Zodpovězené
13. zář 2022

Ahoj,

po dlouhém přemýšlení jsme se nakonec rozhodli namísto nového kočárku Easywalker Harvey3 koupit kočárek Easywalker Harvey2 po 1 děťátku s terénními koly. Máme z něj radost, neboť vypadá skvělé a je v perfektním stavu za super cenu. Majitelka vyprala části, které šly, ale sama nevěděla zda se dá vyprat i stříška na hluboké korbě a sportovní části. Nejsou nijak viditelné špinavé, ale už jen pro lepší pocit bych je vyprala, pokud to půjde.

Je to možné?

Která vajíčka jsou kompatibilní s adaptéry na Easywalker Harvey2?

Děkuji

Ahoj,

výrobce uvádí, že stříšku Easywalker Harvey2 lze sundat a prát v pračce při teplotě 30 stupňů Celsia. Zkus si prohlédnout případně dostupná videa na youtube.

Já osobně bych takový druh údržby i přesto nedělala. Stříšky jsou citlivější než potahy sedaček či hluboké korby. Stříška může ztratit tvar a látka stříšky je pak náchylnější na sluneční paprsky. Rychleji ztrácí barvu, čili vybledne.

Pokud máš strach, tak doporučuji spíše zvolit šetrnější způsob. Rozpusť dettol mýdlo ve vodě nebo použij sanitol čistič a stříšku s ním opatrně vyčisti houbičkou či kartáčem s jemným vláknem. Takto povrch materiálu dezifinkuješ a zbavíš ho případných bakterií. Pokud Ti vůně prostředků nedělá dobře, tak ať to udělá partner.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka